Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnavatele > Outsourcing > Outsourcing ve zdravotnictví

Outsourcing ve zdravotnictví

Obnovení finančního zdraví v oboru

Work Service založila specializovanou outsourcingovou společnost Medi Staff, aby pomohla zdravotnickým zařízením udržet přijatelnou úroveň služeb s ohledem na značně omezený rozpočet. Náš propracovaný plán na obnovení finanční stability zahrnuje personální leasing, personální a mzdový outsourcing a facility management.

Kvůli konkurenci soukromého sektoru a ekonomické migraci poskytovatelé zdravotní péče čelí kritickému nedostatku lékařů, sester a dalšího zdravotnického personálu. Personální outsourcing Medi Staff zajistí zdravotnickým zařízením potřebné množství kvalifikovaných pracovníků. Tím pomůže zvýšit kvalitu poskytované péče bez nutnosti najímat stálé zaměstnance. Personální leasing nabízí finančně výhodné řešení problémů spojených s udržením optimálního množství pracovních sil vzhledem k velkému počtu pacientů, dovoleným atp.

Medi Staff optimalizuje mzdy a ostatní náklady zdravotnických zařízení prostřednictvím služeb, které zahrnují management zdravotnického personálu, vlastní poskytování lékařské péče, personální a mzdový outsourcing. Cleanup, dceřiná společnost Medi Staff, poskytuje nemocnicím profesionální úklidové služby 24 hodin denně. Správa nemocnice se věnuje zdraví pacientů, Medi Staff se stará o zbytek.

Rozsah služeb:

 • Nábor, výběr a kvalifikace zdravotnického personálu;
 • Personální leasing;
 • Personální a mzdový outsourcing;
 • Úklid a facility management;
 • Zajištění mezinárodních stáží medicínských pracovníků.

 

Garantujeme:

 • Přístup do největší polské databáze odborníků;
 • Ověřený přijímací proces dočasného i stálého personálu;
 • Efektivní facility management;
 • Důkladné plánování, příprava rozpočtu a kontrola nákladů;
 • Možnost věnovat plnou pozornost péči o pacienta;
 • Soulad s normou ISO 14001 a ISO 9001:2000 (úklid a dezinfekce nemocnic, zdravotnických zařízení, veřejných prostor a průmyslových budov) a systémem analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (HACCP) zajišťující bezpečnost léčiv a potravin.

 

Spolehlivý partner

 Vysoce motivovaný a odborný personál, ověřené přijímací postupy, přísný soulad se všemi pravidly BOZP a finančně efektivní outsourcing činí z Medi Staff vynikajícího partnera, který plní veškerá očekávání svých zákazníků.

Poradci Medi Staff mají encyklopedické znalosti legislativy upravující poskytování zdravotní péče v soukromém i státním sektoru. V kombinaci s rozsáhlými outsourcingovými zkušenosti náš tým aktivně rozvíjí nová řešení pro optimalizaci nákladů.

Ocenění a vyznamenání, která jsme v posledních desíti letech získali, dokazují, že klienti Work Service si váží inovativních řešení.

Work Service je jednou z největších společností zabývající se outsourcingem lidských zdrojů ve střední a východní Evropě. Medi Staff tak má přístup k obsáhlé databázi kvalifikovaných pracovníků, prověřený přijímací proces a nejlepší nástroje pro vykazování dat.

 

Kontaktujte specialistu Medi Staff a získejte více informací o outsourcingových možnostech ve zdravotnictví.  

nahoru
We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×