Relacje inwestorskie

Poradenství

Co přesně je dočasné zaměstnání?

Dočasné zaměstnání je forma zaměstnání, která zahrnuje tři strany: zaměstnance, agenturu zprostředkující dočasné zaměstnání a klienta agentury, tedy smluvního zaměstnavatele

Z právního hlediska je Work Service, agentura zprostředkující dočasné zaměstnání, Vaším zaměstnavatelem. Work Service Vás vyšle pracovat na předem dohodnutých úkolech ke svému klientovi, smluvnímu zaměstnavateli. Jako formální zaměstnavatel je Work Service odpovědný za administrativu a právní dohody. My Vám vyplácíme mzdu, odvádíme povinné odvody, garantujeme dovolenou atd. Vztah mezi všemi stranami je transparentní.

Dočasné zaměstnání, jak ze slova samotného vyplývá, je zaměstnání na určité období. Jako dočasného zaměstnance Vás Work Service vyšle pracovat ke smluvnímu zaměstnavateli na předem dohodnuté období v rozmezí několika dnů až měsíců nebo určité období nutné pro provedení práce.

 

Výhody dočasného zaměstnání

Dočasné zaměstnání přináší mnohé výhody:

  • Pružná pracovní doba.

Jako dočasný zaměstnanec informujete Work Service o dnech a hodinách, kdy můžete pracovat. Váš konzultant Vám nabídne zaměstnání, které zohlední Vaše časové možnosti. To Vám umožní zkombinovat práci s jinými závazky, jako péče o dítě, vyšší vzdělávání nebo aktivní důchod.

 

  • Příležitost získat cennou zkušenost a naučit se novým dovednostem.

Work Service umožňuje tisícům zaměstnanců zaplnit stovky pracovních míst u více než 2200 zaměstnavatelů v desítkách odvětví. Přijměte výzvu, která Vám nejvíce vyhovuje. Dočasné zaměstnání obohatí Váš životopis a stane se skutečnou výhodou při hledání budoucího zaměstnání.

 

  • Možnost stálého zaměstnání

Smluvní zaměstnavatel mnohdy pohlíží na dočasné zaměstnání jako na zkušební dobu. V současné době asi 20% dočasných zaměstnanců získá u smluvního zaměstnavatele trvalé zaměstnání.

 

  • Možnost přivýdělku

Časová flexibilita dočasného zaměstnání Vám přináší možnost dalšího příjmu bez ohledu na to, zda jste student, důchodce nebo stálý zaměstnanec.

nahoru

Tisíce tělesně postižených, kterým jsme pomohli získat zaměstnání dokazují, že ambice neznají hranic. Ukazujeme zaměstnavatelům Vaši sílu a pomáháme jim splnit požadavky, které mnohdy brání zaměstnávat handicapované. Zjistěte, jak odstraňujeme překážky mezi Vámi a Vaším zaměstnáním. více

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×