Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance > Průvodce dočasným zaměstnáním

Průvodce dočasným zaměstnáním

 

Myslíte si, že dočasné zaměstnání vyhovuje Vašemu rozvrhu a potřebám? Připojte se k týmu Work Service ve 4 snadných krocích!

 

Krok 1

Kontaktujte nás

Registrace do naší databáze dočasných pracovníků je snadná. Jednoduše vyplňte krátký dotazník, abychom pro Vás mohli najít vhodné zaměstnání. Navštivte Vašeho konzultanta v jedné z našich regionálních kanceláří.

 

Krok 2

Očekávejte pracovní nabídky

Konzultant Work Service okamžitě zkontroluje Vaši dostupnost, kvalifikaci a zkušenosti, aby pro Vás mohl najít ideální zaměstnání.

Jakmile najdeme vhodnou pozici, konzultant Work Service se s Vámi sejde a potvrdí, že Vaše požadavky a kvalifikace odpovídají tomu, co očekáváte Vy i Váš smluvní zaměstnavatel. Prodiskutujete také podmínky zaměstnání.

 

Krok 3

Podepište smlouvu

Po prodiskutování a odsouhlasení podmínek nabízeného zaměstnání s Vámi Work Service podepíše smlouvu.

 

Nezapomeňte!

Před podpisem závazné smlouvy si, prosím, připravte následující dokumenty a přineste je s sebou na schůzku:

  • Občanský průkaz
  • Číslo Vašeho bankovního účtu pro zaslání mzdy
  • Kartičku pojištěnce Vaší zdravotní pojišťovny
  • Případné potvrzení o studiu, rozhodnutí o přiznání starobního důchodu, potvrzení o evidenci na úřadu práce, rozhodnutí o přiznání rodičovského příspěvku.

 

Krok 4

Vítejte na palubě!

Po podpisu smlouvy Vám poskytneme detailní informace o tom, kdy a kde můžete začít pracovat. V případě, že je před nástupem do zaměstnání nutné zaškolení konzultant Work Service s Vámi probere veškeré podrobnosti.

nahoru

Tisíce tělesně postižených, kterým jsme pomohli získat zaměstnání dokazují, že ambice neznají hranic. Ukazujeme zaměstnavatelům Vaši sílu a pomáháme jim splnit požadavky, které mnohdy brání zaměstnávat handicapované. Zjistěte, jak odstraňujeme překážky mezi Vámi a Vaším zaměstnáním. více

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×