Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance > Nabídky práce

PRACOVNÍK VÝROBY NA HPP (až 100,-Kč/hod.) - NOŠOVICE

Dočasná práce
Místo práce:
Referenční číslo: VS/2016/8/15
Společnost Work Service má dlouholeté zkušenosti s personálními službami včetně výběru a náboru pracovníků. Jsme jedna z největších personálních agentur ve střední Evropě poskytující inovativní řešení v oblasti lidských zdrojů. Ročně nacházíme zaměstnání pro více než 150.000 uchazečů.

Náplň práce:
- žehlení potahů na autosedadla
- jednoduché manipulační práce ve výrobě

Od kandidátů požadujeme:
- praxe ve výrobě výhodou
- manuální zručnost
- pracovitost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- 80,-Kč/hod. + osobní ohodnocení ve výši 0-20,-Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce
- nástup IHNED
- práce v Nošovicích (dobrá dopravní dostupnost)
- dlouhodobá, stabilní práce na HPP
- STRAVENKY
- dobrá dopravní dostupnost (dojezd autobusem z lokalit Orlová, Havířov, Karviná)

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka "odpovědět", viz. níže nebo nás kontaktujte na 702 279 486, 724 343 980.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zaregistrujte se prosím stisknutím tlačítka "ODPOVĚDĚT"

Kandidáty, které pozveme do prvního kola osobních pohovorů budeme kontaktovat. Odeslané dokumenty nevracíme zpět.
Prohlašuji, že všechny mnou uvedené osobní údaje jsou pravdivé. V souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Work Service Czech s.r.o. za účelem zařazení mé osoby do databáze uchazečů o zaměstnání, a to na dobu 5-ti let ode dne jejich poskytnutí. Výslovně prohlašuji, že souhlasím s případným předáním mých osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání v rámci skupiny Work Service a to i v případě, že tyto údaje budou zpracovány i v jiných státech než je ČR. Je mi známo, že mohu přijetí do databáze kdykoliv odvolat. Znalost těchto podmínek a svůj souhlas s nimi stvrzuji stisknutím tlačítka ODPOVĚDĚT.

mobilní generace
nahoru