Relacje inwestorskie
> Domovská stránka > Pro Zaměstnance > Nabídky práce

PRÁCE NA HPP (13.000 - 14.500 Kč/měs) HNOJNÍK

Dočasná práce
Místo práce:
Referenční číslo: VS/2015/9/13
Společnost Work Service má dlouholeté zkušenosti s personálními službami včetně výběru a náboru pracovníků. Jsme jedna z největších personálních agentur ve střední Evropě poskytující inovativní řešení v oblasti lidských zdrojů. Ročně nacházíme zaměstnání pro více než 150.000 uchazečů.

Náplň práce:
Nabízíme pozici "MONTÁŽNÍHO PRACOVNÍKA" ve Hnojníku.

- příprava a výběr dílů pro kompletaci
- kompletace a montáž
- třídění neshod
- obsluha strojů

Od kandidátů požadujeme:
- zkušenost s obdobnou prací výhodou
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
- místo pracoviště: Hnojník
- 2 - směnný provoz (ranní, odpolední)
- jedná se lehčí práci, vhodnou spíše pro ženy
- NÁSTUP ZÁŘÍ 2015
- 80,-Kč/hod. + příplatky dle ZP
- PRÁCE NA HPP - DLOUHODOBĚ, STABILNĚ

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete nám svůj strukturovaný životopis přes odpovědní formulář (viz. níže)nebo na ostrava@workservice.cz, případně nás kontaktujte na 702 279 486, 724 343 980.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zaregistrujte se prosím stisknutím tlačítka "ODPOVĚDĚT"

Kandidáty, které pozveme do prvního kola osobních pohovorů budeme kontaktovat. Odeslané dokumenty nevracíme zpět.
Prohlašuji, že všechny mnou uvedené osobní údaje jsou pravdivé. V souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Work Service Czech s.r.o. za účelem zařazení mé osoby do databáze uchazečů o zaměstnání, a to na dobu 5-ti let ode dne jejich poskytnutí. Výslovně prohlašuji, že souhlasím s případným předáním mých osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání v rámci skupiny Work Service a to i v případě, že tyto údaje budou zpracovány i v jiných státech než je ČR. Je mi známo, že mohu přijetí do databáze kdykoliv odvolat. Znalost těchto podmínek a svůj souhlas s nimi stvrzuji stisknutím tlačítka ODPOVĚDĚT.

mobilní generace
nahoru